1 апталық азық қанша тұрады?
Жанар-жағармайдың бағасы қалай құбылары белгісіз. Белгілісі бүгінде 19 негізгі азық-түлік өнімінің 10-ының бағасы өскен. Тілшіміз Ақниет Балтанова дүкенге барып, 1 аптаға жетерлік азық сатып алды. Есебін шығарды, бірге көрейік.
Ақниет Балтанова, тілші:
Халық көп келетін супермаркеттердің біріне келдік. Бүгін әлеуметтік маңызы бар тауарларды мына себетімізге толтырамыз. Көрейік, бағасы қанша шығатынын?! 2 кг ұн – 905 тг, күнбағыс майы – 4824 тг, нан – 290 тг, сүт – 430 тг, айран – 615 тг, күріш – 1541 тг, қант – 815 тг, қарақұмық – 259 тг, макарон – 1269 тг, тауық еті – 1118 тг, сары май – 4500 тг, пияз – 607 тг, картоп – 1377 тг, сәбіз – 367 тг, қырыққабат – 404 тг, тұз – 695 тг, жұмыртқа – 1590 тг. Есебі 22 мың теңге шықты. Өзіңіз бағамдай беріңіз. Бұл қымбат па, әлде қолжетімді ме?
Ақниет Балтанова
Автор
Ақниет Балтанова
Сондай-ақ оқыңыз
Барлығы
«E-museum» веб-порталы жаңартылды
24.12.2025, 20:57
Бүгін Бауыржан Момышұлының туған күні
24.12.2025, 20:54
Ел әскерінің қатарында егіздер де бар
24.12.2025, 20:47
Президент шыршасына 100-ден астам дарынды оқушы қатысты
24.12.2025, 20:43
Биыл 200 колледж студенті шетелде білім алды
24.12.2025, 20:15
Тұрғындар биыл жаңадан 1 млн депозит ашты
24.12.2025, 20:10
Елімізде қолма-қол төлемнің үлесі көбейді
24.12.2025, 20:09
Кәсіпкерлерді қолдауға бағытталған қаржы тиімсіз жұмсалып жатыр
24.12.2025, 20:08